Nic nie sprzedaje się tak dobrze, jak skandal. Tę prawdę starą jak świat zna też branża perfumeryjna. Nic więc dziwnego, że twórcy pięknych zapachów lubią szokować swoich klientów. Niebanalne kampanie reklamowe mają zaciekawić i zainteresować nowym zapachem. Branża perfumeryjna podobnie jak każda inna ma swoich naczelnych skandalistów. Jednym z nich jest Tom Ford. Czym szokuje?

Tom Ford – geniusz czy naczelny skandalista?

Tom Ford przez wiele osób uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych projektantów. Jego projekty zarówno odzieży, jak i zapachów zyskują zwolenników na całym świecie. W parze z geniuszem u Toma Forda idzie chęć zadziwiania świata skandalami i przekraczaniem granic. Reklamy jego perfum często szukają dominującą w nich erotyką i zastosowaniem estetyki porno – chic.

Kim jest Tom Ford?

Tom Ford jest Amerykaninem, który urodził się w Austin (teksas) w 1961 roku. Swoją przygodę z modą i branżą perfumeryjną zaczął jednak w Europie. W 1990 roku przeprowadził się do Mediolanu i rozpoczął współpracę z włoskim domem mody Gucci, gdzie piastował najwyższe stanowiska. To właśnie Tom Ford odpowiadał za wszystkie produkty i projekty marki – ubrania, perfumy akcesoria, a także kampanie reklamowe i design sklepów. Prace na własny rachunek zaczął dopiero w 2005 roku, kiedy to założył autorską markę pod własnym imieniem i nazwiskiem.

zapachy od Toma Forda

Jego dom mody od razu zaczął proponować odzież oraz perfumy. Producent perfum Tom Ford niemal od razu zaczął szokować i wzbudzać kontrwersje. Stworzone przez siebie zapachy promował w reklamach emanujących o erotykę, niezwykle zmysłowych, wysublimowanych, często przekraczających dobry smak. Wiele krajów oburzonych było propozycjami przedstawiania nowych perfum i ich reklam zakazywało całkowicie, uznając je za zbyt prowokujące i skandaliczne. Szokowanie nie zaszkodziło jednak amerykańskiemu projektantowi. Stworzone przez niego zapachy przyciągają uwagę i wzbudzają emocje, a wiele z kompozycji zapachowych już dziś uznawane są za kultowe.

Uzależniające zapachy od Toma Forda

Zapachy od Toma Forda uzależniają i szokują tak samo jak kreacje reklamowe, które je promują. W swoich pachnidłach amerykański projektant łączy wyjątkowe składniki w zapełnienie nowym wydaniu, w efekcie osiąga więc zachwycający rezultat. Osoby ubrane w perfumy Toma Forda przyciągają wzrok i budzązainteresowanie. Otoczenie intrygują połączeniem kardamonu, imbiru indyjskiego, czystka, cynamonu, czarnych trufli czy perskiego galbanum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here