Szeroka gama perfum sprawia, że każda kobieta znajdzie pachnidło idealne dla siebie i dopasowane do okazji. Mnogość zapachów, które tworzą domy perfumeryjne, sprawia jednak, że każdego nie da się wypróbować osobiście. To, dlatego wybierając nowe perfumy, często kierujemy się modą, reklamami producentów, opiniami znajomych. Nie bez znaczenia jest też marka pachnidła oraz jej klasyfikacja to tych bardziej lub mniej luksusowych. Perfum od najlepszych projektantów chociaż raz w życiu chciałaby użyć każda kobieta. Jakie zapachy są tymi najbardziej pożądanymi na świecie?

Kultowe perfumy kobiece

Kultowe perfumy kobiece to te, które cieszą się największym zainteresowaniem pań na całym świecie. Chętnie sięgają po nie światowe gwiazdy, jak i zwykłe zjadaczki chleba. Pachnidła, które zalicza się do tych najbardziej pożądanych, mają różne składy, odmienne nuty zapachowe, mniej lub bardziej fikuśne flakony – łączy je jednak jedno – chociaż raz w życiu „ubrać” chciałaby się w nie każda elegantka.

Kultowe perfumy kobiece

Ranking kultowych perfum kobiecych

Zestawienie kultowych perfum kobiecych nie może rozpocząć się od niczego innego jak od propozycji od Chanel. Wbrew pozorom nie będzie to najbardziej znany zapach francuskiego domu mody Chanel No 5, ale perfumy znane pod nazwą Chanel Coco Mademoiselle. Zachwycają one trwałością i połączeniem bergamotki, mandarynki, kwiatu pomarańczy, róży, mimozy i olejku ylang-ylang. Ten legendarny zapach dedykowany jest prawdziwym damom, które nade wszystko cenią elegancje i luksus, ale nie chcą zrezygnować z zadziorności, zmysłowości i prowokacji w iście francuskim stylu.

Drugie miejsce na liście kultowych perfum dla kobiet zajmuje zapach Cerruti 1881 Pour Femme. Jest to woda toaletowa o kwiatowych aromatach. Rynek pięknych zapachów podbiła ona w 1995 roku i do teraz nie wychodzi z mody. Zapach stworzony przez Claire Cain określany jest jako doskonały i perfekcyjny. Dominująca nuta zapachowa nazywana jest linen enfleurage, a to, co się pod nią kryje, można sprawdzić na https://www.perfumeria.pl/products/cerruti-1881-woda-toaletowa-spray. Cerruti te perfumy dedykuje kobietom, które w oparach tajemnicy chcą ukryć swoją osobowość i zachwycać, zachwycać, zachwycać.

Ranking kultowych perfum kobiecych

Na podium zestawienia najbardziej pożądanych kobiecych zapachów nie mogło też zabraknąć miejsca dla perfum Giorgio Armani. Od lat są one synonimem luksusu i najwyższej jakości.  O Giorgio Armani Si marzy każda kobieta. Jest to jeden z najbardziej znanych zapachów na świecie, który zachwyca nietypowymi i zaskakującymi aromatami. W pachnidle znajdują się wonie liści czarnej porzeczki, paczuli wanilii, frezji, róży. Wszystko podane jest w eleganckim i stylowym klimacie. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here