Mam złą historię w BIK, a potrzebuję pieniędzy – co robić?

0
1304

Zła historia w BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej eliminuje nas z możliwości ubiegania się o kredyt. Co wówczas zrobić, gdy potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki, a w przeszłości nie spłacaliśmy w terminie rat? Skorzystaj z szybkiej pożyczki online! Poniżej przedstawiamy czym jest pożyczka, jak się o nią ubiegać i jakie są jej korzyści.

Szybka pożyczka – co to jest?

To zobowiązanie krótkoterminowe, którego spłata wynosi 30 lub 60 dni. Decydując się na pożyczkę oferowaną przez instytucje pozabankowe, wniosek o jej udzielenie możemy złożyć online – potrzebujemy jedynie dowodu osobistego. Aby wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę, warto skorzystać z porównywarki pożyczek dostępnej online, która znacznie ułatwi nam podjęcie decyzji, z pomocy której instytucji chcemy skorzystać. Następnie należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i złożyć wniosek. Decyzja o sposobie jego rozpatrzenia pojawia się nawet w kilka minut, dzięki czemu pieniądze na naszym koncie mogą pojawić się nawet tego samego dnia.

Szybka pożyczka przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat, mają polskie obywatelstwo, zamieszkują na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadają konto w polskim banku, zarejestrowane na swoje nazwisko.

Co ważne – instytucja udzielająca nam szybkiej pożyczki nie ma konieczności sprawdzania naszej historii kredytowej. Dlatego jest dobry sposób na pozyskanie dodatkowych środków dla osób, które mają np. niestabilne źródło dochodu, czy złą historię kredytową w BIK.

Korzyści wynikające z szybkiej pożyczki

Główną zaletą szybkich pożyczek jest brak konieczności osobistej wizyty w placówce pożyczkodawcy – potrzebny jest nam tylko laptop/telefon i dostęp do Internetu. Taki proces składania wniosku to duża wygoda i oszczędność czasu. Chwilówki to również brak dodatkowych kosztów – oznacza to, że zwracamy do instytucji dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy. Jeśli spóźnimy się z zapłatą rat, pożyczkodawca może naliczyć dodatkowe odsetki, które będziemy musieli zapłacić.

Dzięki prostym formalnościom, złożenie wniosku zajmuje kilka minut, tak samo jak uzyskanie od instytucji decyzji o sposobie jego rozpatrzenia – dlatego jest to dobry sposób na sfinansowanie nagłych wydatków.

Decydując się na szybką pożyczkę należy uważać, aby nie popaść w spiralę długów – prosty system składania wniosku oraz brak dodatków kosztów pożyczki mogą okazać się zgubne. Korzystajmy z szybkiej gotówki, tylko w nagłych sytuacjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here