Piękne i naturalnie wyglądające usta to marzenie każdej kobiety. Każda z pań ma inny typ urody. Niektóre posiadają małe i wąskie usta albo za mało kształtne. Niedoskonałości można zamaskować makijażem. Niestety trzeba go wykonywać codziennie i posiadać dużą wprawę, żeby nie uzyskać przeciwnego efektu. Z pomocą może przyjść zabieg powiększania ust. Jest to jeden z najpopularniejszych i łatwo dostępnych sposobów na uzyskanie długotrwałego efektu pełnych ust.

Dobrze wykonany zabieg modelowania sprawi, że szminka będzie jedynie podkreślała, a nie tworzyła obrys. Około pół godziny trwa proces nadawania ustom nowych kształtów. Jest to szybka i bezpieczna metoda, do której używa się kwasu hialuronowego. Po zabiegu powiększania ust pojawia się zazwyczaj obrzęk, który może utrzymywać się do czterech dni. Zadowalający i widoczny efekt widoczny jest po prawie dwóch tygodniach od wykonania zabiegu. W tym czasie należy unikać masowania i rozgrzewania. Jest to bardzo istotne, aby zapobiegać ewentualnym komplikacjom.

Powiększanie ust – zabieg

Optyczne powiększanie ust można osiągnąć także innymi mało inwazyjnymi sposobami. Do pierwszej z nich należy innowacyjny soft filling, który polega na wkłuciu miękkiej igły w odpowiednie okolice. Wstrzykiwanie wypełniaczy pod skórę to kolejna metoda powiększania ust. W tym przypadku należy precyzyjnie wstrzyknąć odpowiednią substancję, aby uzyskać szybki efekt. Jest to bardzo bezpieczna technika, po której rzadko kiedy występują powikłania. Kompleksowe modelowanie ust tą metodą znacznie skraca czas rekonwalescencji.

Innowacyjną i zarazem całkiem naturalną metodą pogrubienia ust jest zabieg z przeszczepem tłuszczu. Jest doskonałą alternatywą dla pozostałych technik, która gwarantuje trwałe efekty. Wypełnianie ust własną tkanką tłuszczową to w tej chwili najbardziej naturalny sposób na uzyskanie powabnych ust. Jest to sprawdzona i bezpieczna metoda, której rezultaty utrzymują się najdłużej ze wszystkich dostępnych zabiegów nieinwazyjnych. Modelowanie ust taką techniką pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej w wybranym miejscu. Następnie przeszczepia się ją w wybraną okolicę, żeby osiągnąć efekt uwydatnienia albo uniesienia kącików ust. Metoda ta jest także wykorzystywana do prostowania zmarszczek nad górną wargą.

Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach zajmuje się poprawianiem niedoskonałości i zatrzymywaniem efektu starzenia skóry. Nowoczesne metody stosowane w gabinetach oferują o wiele więcej niż niegdyś. Po wyjściu z salonu można się cieszyć delikatnie poprawionym konturem ust lub widocznie uwypuklonymi wargami przyciągającymi wzrok. Nie każdy wie, że w salonie medycyny estetycznej można także przywrócić odcień czerwieni wargowej albo podnieść opadające kąciki. Takie zabiegi są skierowane do wszystkich osób bez względu na wiek i płeć. Mężczyźni także borykają się z podobnymi problemami jak kobiety. Słabo zarysowane kontury ust, mogą znacząco wpływać na cały wygląd twarzy. To samo dotyczy asymetryczności czy starzejących się ust.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here