Zastanawiasz się nad rzuceniem palenia, ale kolejne metody okazują się nieskuteczne? Nic dziwnego. To jeden z nałogów, którego trudno jest się pozbyć. Istnieją jednak sposoby, wspierające walkę z nim. Do nich można zaliczyć tabletki z nikotyną, które skutecznie zmniejszają nikotynowy głód. Z pomocą przychodzi również technologia. Dostępna jest już bowiem aplikacja do rzucania palenia, która nie tylko przypomina o przyjmowaniu tabletek, ale także dodatkowo motywuje!

Dlaczego ciągle sięgamy po papierosa?

Główną przyczyną sięgania po papierosa jest stres. Dla wielu palaczy to także forma relaksu, przyjemności czy po prostu – taki zwyczaj. Dużo także zależy od otoczenia, w którym przebywamy. Jeśli nasi znajomi palą, to tym trudniej jest nam się zmotywować do odstawienia nałogu. Najgroźniejszym powodem, z którym bardzo trudno walczyć, jest jednak uzależnienie na substancję czynną w tytoniu, czyli nikotynę.

Składnik ten wraz z ponad czterema tysiącami substancji znajdującymi się w jednym papierosie, może prowadzić do wielu schorzeń, zaczynając od stosunkowo łagodnych (brak kondycji, problemy z oddychaniem, kaszel, duszności), a kończąc na najpoważniejszych (choroby płuc, rak jamy ustnej i gardła, udar, zawał serca czy miażdżyca). Dlatego też bez względu na to, jak długo palimy, zawsze jest dobry moment na zerwanie z tym nałogiem.

Recigar – aplikacja do rzucania palenia

Istnieje mnóstwo sposobów wspierających proces uwalniania od uzależnienia nikotynowego, a co za tym idzie – rzucenia palenia. Jedne są mniej skuteczne, drugie bardziej. Nie da się jednak ukryć, że wiele zależy od nas samych. Jeśli chcemy z tym skończyć, musimy podjąć wszelkie działania, które nas w tym procesie wesprą. Skuteczna może okazać się zatem aplikacja pomagająca rzucić palenie – https://recigar.pl/aplikacja/. Aplikacja ta nie tylko zlicza dni bez nikotyny, ale również motywuje do działania np. popoprzez wykazywanie zaoszczędzonych pieniędzy.

Rzucanie palenia z aplikacją jest dużo prostsze także z wielu innych powodów. Oprogramowanie przypomina np. o konieczności zażycia kolejnych dawek tabletek z zawartością nikotyny, które dodatkowo wspierają skuteczne odstawienie nałogu. Do takich środków należy popularny produkt – Recigar. Zawiera on niewielkie ilości nikotyny. Dzięki tabletkom stopniowo odzwyczajamy się od nawyku sięgania po papierosa, bez przykrego odczuwania głodu nikotynowego.

A zatem jeśli dotychcasz nie udawało ci się rzucić palenia, skorzystaj z nowoczesnej technologii. Rzuć palenie z pomocą aplikacji i na dobre uwolnij się od uzależnienia. Życie stanie się piękniejsze, a Ty będziesz przede wszystkim zdrowszy, co zauważysz już po kilku dniach bez papierosa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here