Jakie są największe atuty fotelików samochodowych Britax Dualfix?

0
841

Na rynku produktów dedykowanych najmłodszym pasażerom znajdziemy wiele nowoczesnych konstrukcji fotelików samochodowych wyposażonych w różnorodne systemy mające wpływać na poprawę bezpieczeństwa i komfortu podróżowania. Jednym z europejskich liderów tej branży jest niemiecka firma Romer. W jej ofercie znajdziemy wiele modeli fotelików, w tym ich najnowszą kolekcję Britax Dualfix. Co wyróżnia foteliki tej serii i jakie są ich największe auty?

Obrotowe foteliki dla Twojej większej wygody

Jedną z głównych, od razu rzucających się w oczy cech tego typu konstrukcji jest obecność specjalnej podstawki, która zapewnia możliwość wygodnego obracania fotelika w każdym kierunku. Obrotowe foteliki Britax Dualfix to konstrukcje dedykowane najmłodszym pasażerom, a zapewnienie możliwości swobodnej zmiany kierunku ustawienia fotelika znacząco podnosi komfort jego codziennej obsługi. Dzięki możliwości obracania fotelika można posadzić dziecko przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Poza tym znacznie łatwiej posadzić i zapiąć je w foteliku, a następnie je z niego wypiąć i wyciągnąć. Co warte podkreślenia, zastosowanie obrotowej konstrukcji nie zmniejsza poziomu bezpieczeństwa podczas kolizji czy gwałtownego hamowanie. Połączenie fotelika z podstawką jest mocne, a dodatkowe zabezpieczenia minimalizują ryzyko jego samoczynnego wypięcia.

Bezpieczeństwo podróżowania

Podstawowym czynnikiem, który powinien decydować o wyborze konkretnego modelu fotelika samochodowego, jest nie tyle wygoda jego codziennej obsługi, ile oferowany przez niego poziom bezpieczeństwa. W przypadku niemieckich fotelików Britax Dualfix zastosowanych zostało wiele nowoczesnych rozwiązań, które mają znaczący wpływ na bezpieczeństwo malucha, nie tylko przy zderzeniach czołowych, ale i bocznych. Przykładem może być stosowany przez firmę Romer system osłon bocznych SICT z wewnętrznym stalowym elementem, który utrzymuje prawidłowy kształt osłon w momencie wypadku, tak by skutecznie amortyzowały i zabezpieczały dziecko przed konsekwencjami gwałtownego uderzenia w bok auta. Oczywiście foteliki tej serii spełniają wysokie normy jakości wykonania i bezpieczeństwa, co jest sprawdzane podczas testów zderzeniowych.

Jeśli szukasz nowoczesnego, atrakcyjnie się prezentującego, wygodnego w obsłudze, a przy tym gwarantującego wysoki poziom bezpieczeństwa fotelika dla małego dziecka, konstrukcje z serii Britax Dualfix mogą być strzałem w dziesiątkę. To zaawansowane foteliki obrotowe o oryginalnym designie, wyposażone w wiele unikalnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu, a przy tym wygodne dla samego dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here