Hurtownia włosów – produkty dla fryzjerów

0
914

Nowoczesne fryzjerstwo dynamicznie się rozwija. Do popularnych usług świadczonych przez specjalistów w swoim fachu zaliczamy już nie tylko koloryzację, strzyżenie, upięcia, modelowanie i pielęgnację, ale również przedłużanie i zagęszczanie włosów. Każdy właściciel salonu fryzjerskiego planujący wprowadzić do swojej oferty nowoczesny zabieg powinien odwiedzić hurtownię włosów – miejsce, gdzie może zaopatrzyć się w produkty niezbędne do zmiany objętości i długości włosów klientów. Jakie produkty oferuje każda dobra hurtownia włosów? Sprawdź!

Co hurtownia włosów może zaoferować fryzjerom?

Hurtownia włosów zaopatruje salony fryzjerskie oraz firmy zajmujące się produkcją peruk, systemów włosów i tresek. W ofercie hurtowni znajdziesz sprzedaż włosów naturalnych pochodzenia naturalnego oraz syntetycznego. Każdy typ ma swoją specyfikę. Włosy syntetyczne są tańsze od swoich naturalnych odpowiedników. Doskonale nadają się do doraźnego, okazjonalnego przedłużania włosów. Nie mogą być narażane na kontakt z wysoką temperaturą. Droższe, ale zarazem trwalsze są pukle ścięte od ludzi. Pasma są miękkie i lśniące, zapewniają naturalny efekt. Zabezpieczone łuskami łodygi charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Kosmyki można więc dowolnie czesać, modelować, prostować i kręcić. Nie szkodzi im koloryzacja. Włosy naturalne dzielą się na kilka typów, w zależności od ich pochodzenia. Najbardziej cenne dla fryzjerów i perukarzy są dziewicze włosy słowiańskie. Pukle tego rodzaju nie były wcześniej poddawane zabiegom chemicznym i koloryzacji, co pozytywnie wpływa na ich strukturę.

W hurtowniach znajdziemy włosy o zróżnicowanej strukturze, długości i kolorze. Cena produktów zależy głównie od typu włosów i ich długości. Niektóre punkty zajmują się również regeneracją pasm.

Dodatkowe akcesoria

Dobre hurtownie włosów często oferują nie tylko kosmyki, które można wykorzystywać do przedłużania i zagęszczania fryzur, ale również akcesoria i sprzęt umożliwiający poprawne przeprowadzenie całej procedury. W każdym salonie oferującym nowoczesne zabiegi powinno znaleźć się miejsce dla akcesoriów do przedłużania różnymi metodami (keratyna, metalowe ringi, tulejki, szydełka, cążki, taśmy, removery), wysokiej jakości sprzęt (zgrzewarki do przedłużania metodą keratynową, aparaty ultradźwiękowe) oraz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji i mycia doczepionych włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here