Wiele osób pali tradycyjne papierosy, jednak coraz częściej pojawiają się głosy, że warto zmienić je na nowoczesne, elektroniczne odpowiedniki. Czy rzeczywiście taka zamiana ma sens i czy może być łatwa, czy będzie wiązała się z problemami? W niniejszym artykule odpowiadamy na powyższe pytania.

Papieros elektroniczny: lepsza alternatywa

Współczesne papierosy elektroniczne pozwalają na inhalację bardzo czystych par, w których nie ma substancji smolistych, tak charakterystycznych dla ich klasycznych odpowiedników. Zawdzięczają to równomiernemu nagrzewaniu liquidu, który bez konieczności wywoływania procesu spalania. W efekcie są więc znacznie zdrowsze dla płuc i całego układu oddechowego, gdyż nie powodują odkładania w nim substancji smolistych.

E=papierosy to także świetna propozycja dla osób, które chciałyby zerwać ze swoim nałogiem. Pozwalają na bardzo swobodną regulację mocy używki poprzez samodzielne dozowanie odpowiednich ilości bazy nikotynowej o konkretnym stężeniu. Osoby, które chciałyby zerwać z paleniem, mogą więc łatwo i stopniowo zmniejszać zawartość nikotyny, aż wreszcie zupełnie ją wyeliminują. Wówczas będą mogły zdecydować, czy  zupełnie odstawią także e-papierosy, czy pozostaną przy tym hobby, tylko nie dodają do niego bazy nikotynowej, aby cieszyć się jedynie smakiem liquidu.

Wysoka wydajność, która pozwoli zaoszczędzić

Często osobom zastanawiającym się nad zmianą wydaje się, że e-papieros to ogromny wydatek, zarówno początkowy, jak i w trakcie eksploatacji. Nic bardziej mylnego: inwestycja w elektroniczne urządzenie pozwoli potem korzystać z bardzo wydajnych liquidów, których cena, w przeliczeniu na dzień, będzie o wiele niższa niż klasycznych paczek z papierosami. Jest to więc doskonała inwestycja dla ludzi, którzy marzą o oszczędności.

Możliwość eksperymentowania

Kolejną niepodważalną zaletą e-papierosów jest możliwość eksperymentowania z różnymi smakami. Klasyczny tytoń ma bardzo ograniczoną ilość smaków, ale jego nowoczesny odpowiednik zawiera całe bogactwo smaków. Deserowe, słodkie, owocowe, egzotyczne czy konopne – niezależnie od tego, które pokochasz najbardziej, na pewno wszystkie cię zachwycą i zachęcą do dalszych prób.

Czy zatem warto zmienić klasyczne papierosy na e-papierosy?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się bardzo prosta po wszystkich zaletach e-papierosów, jakie zostały już przedstawione. Tak, warto zamienić klasyczny tytoń na elektroniczne papierosy, aby cieszyć się szeregiem zalet, jakie dają. Co więcej, przejście z jednych na drugie może być bardzo łatwe, ponieważ wystarczy zaopatrzyć się w pierwsze urządzenie i dopasować moc bazy nikotynowej, aby zacząć korzystać z lepszego rozwiązania. Pomoże w tym na pewno także intuicyjna obsługa e-papierosów. Przekonaj się o tym sam.

Artykuł powstał przy współpracy z Liquider – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here