Nie wszystkim przychodzi łatwo pogodzenie się z utratą włosów. Czasami wiąże się to z poważnym obniżeniem własnej samooceny i samopoczucia. A dzieje się tak przede wszystkim wtedy, gdy proces ten zaczyna się jeszcze w młodym wieku. Jeżeli zawiodą różnego rodzaju środki, to pomocny może okazać się przeszczep włosów Warszawa.

Klinika Włosa Warszawa

Wszczepianie włosów może odbywać się poprzez różne metody i zazwyczaj przeprowadza się je wtedy, gdy inne sposoby są już nieskuteczne, np. wcierki, suplementy czy leki. Jedną z najbardziej innowacyjnych i bezpiecznych technik jest metoda FUE. Polega ona na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych z tych miejsc, gdzie jeszcze jest ich dużo i ich brak nie bywa widoczny, a następnie przeszczepieniu ich w miejsca dużych i kłopotliwych ubytków.

Klinika Włosa Warszawa przeprowadza tego rodzaju zabiegi oraz inne, które dobierane są zawsze indywidualnie. Priorytetem jest wybór optymalnej metody, która przyniesie najbardziej pożądane efekty. Zanim zabieg zostanie przeprowadzony, niezbędny jest wywiad z pacjentem oraz wyniki odpowiednich badań, które pomogą wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Przeszczep włosów Warszawa – dla kogo?

Zabiegi te mogą być zastosowane w przypadku łysienia wywołanego bardzo różnymi przyczynami, np. różnego rodzaju chorobami, w tym także skóry, zaburzeniami hormonalnymi, uwarunkowaniami genetycznymi czy wskutek przyjmowania leków. Są one bezbolesne, ponieważ przeprowadza się je ze znieczuleniem miejscowym i trwają około kilku godzin.

Wszczepianie włosów daje bardzo dobre efekty. Niezbędne jest jednak odpowiednie zdiagnozowanie i zastosowanie optymalnej metody – tylko wtedy można liczyć na znaczną poprawę. Metodę dobiera zawsze doświadczony specjalista w tym fachu, który zawsze kieruje się dobrem pacjenta i każdy przypadek rozpatruje indywidualnie. Widoczne efekty pojawiają się po około 9 miesiącach.

Innowacyjne metody i sprzęt

W Klinice Włosa w Warszawie pracuje doświadczony i odpowiednio wykwalifikowany zespół, a dzięki temu można być pewnym, że każdy zabieg wykonywany jest profesjonalnie oraz z zastosowaniem specjalistycznych i nowoczesnych urządzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here